ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Не гайте часу, скористайтеся пошуком.
Ректорат
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Ректор Крисоватий Андрій Ігорович 51-75-75 11-140
Приймальна ректора Чемна Ольга Ігорівна 51-75-75 11-140
Спеціаліст 1 категорії Вовк Сергій Станіславович 51-75-75 11-141
Перший проректор Шинкарик Микола Іванович 51-75-54 11-136
Приймальня першого проректора Піскорська Галина Ігорівна 51-75-54 11-751
Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Десятнюк Оксана Миронівна 51-75-57 11-333
Приймльня проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Бурміцька Вікторія Миколаївна 51-75-57 11-400
Проректор з наукової роботи Задорожний Зеновій-Михайло Васильович 51-75-60 11-122
Приймальня проректора з наукової роботи Лазебник Христина Василівна 51-75-60 11-311
Проректор з питань соціально-економічного розвитку Булавинець Василь Ярославович 47-50-61 10-160
Приймальна проректора з питань соціально-економічного розвитку Вербанюк Оксана Василівна 47-50-61 10-159
Керуюча справами спеціалізованих вчених рад по захисту дисертації Косінська Ольга Аркадіївна 51-75-38 10-019
Вчений секретар Мудрак Марія Афанасіївна 51-75-62 11-300
Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Васильків Олена В`ячеславівна 51-75-63 11-401
Юридичний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Труфанова Людмила Михайлівна 51-75-64 11-761
Заступник начальника Фрончко Володимир Вікторович 51-75-64 11-194
Провідний юрисконсульт Онишкевич Ольга Олексіївна 51-75-64 11-194
Провідний консультант Снігурська Ірина Георгіївна 51-75-64 11-194
Профспілковий комітет
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Голова профкому працівників Бруханський Руслан Феоктистович 51-75-79 11-450
Заступник голови профкому працівників Ніпіаліді Людмила Іванівна 51-75-79 11-451
Голова профкому студентів Шевчук Антон Михайлович 51-75-79 11-135
Бухгалтер профкому студентів Мусял Мирослава Миронівна 51-75-79 11-135
Приймальна комісія
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Відповідальни секретар Шашкевич Олександр Любомирович 51-75-85 11-767
Технічний секретар Мельниченко Василь Васильович 51-75-85 11-768
Відділ кадрів
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Гродська Ольга Сергіївна 51-75-65 11-134
Заступник начальника Білан Надія Зіновіївна 51-75-59 11-503
Провідний інженер з кадрової роботи Погріщук Світлана Володимирівна 51-75-59 11-501
Провідний інженер з кадрової роботи Івасько Людмила Іванівна 51-75-59 11-502
Провідний інженер з кадрової роботи Чорній Ірина Любомирівна 51-75-59 11-506
Провідний інженер з кадрової роботи Циквас Ольга Володимирівна 51-75-59 11-504
Провідний інженер з кадрової роботи Тимчук Людмила Афанасіївна 51-75-59 11-505
Провідний інженер з кадрової роботи Надюк Галина Богданівна 51-75-59 11-137
Загальний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Сеник Алла Михайлівна 51-75-78 11-132
Заступник начальника Палій Руслана Олегівна 51-75-78 11-152
Інженер 1-ї категорії по контролю за використанням доручень Косюк Мирослава В`ячеславівна 43-60-41 факс 11-152
Архів
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Міхалович Наталя Генадіївна 51-75-37 14-105
БУХГАЛТЕРІЯ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Головний бухгалтер Гугул Ганна Іванівна 51-75-67 11-131
Заступник головного бухгалтера Голоднюк Ольга Федорівна 51-75-45 11-268
Загальний відділ бухгалтерії
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Заступника головного бухгалтера Попко Оксана Михайлівна 51-75-28 11-303
Провідний економіст Білан Наталія Анатоліївна 51-75-28 11-304
Провідний економіст Гуска Ганна Миколаївна 51-75-28 11-150
Провідний економіст Лісна Леся Богданівна - 11-170
Матеріальний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Провідний економіст Микитюк Лариса Вікторівна 51-75-53 11-151
Провідний економіст Сеньковська Галина Орестівна 51-75-53 11-151
Відділ відряджень
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Провідний економіст Юрченко Ольга Андріївна 51-75-56 11-128
Провідний економіст Чернюх Надія Петрівна 51-75-56 11-308
Відділ заробітної плати
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Провідний економіст Данько Орися Володимирівна 51-75-27 11-309
Провідний економіст Турчин Оксана Романівна 51-75-27 11-310
Провідний економіст Вишньовська Оксана Ігорівна 51-75-27 11-130
Відділ платного навчання
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Заступник головного бухгалтера Смарж Ольга Теодорівна 51-75-58 11-351
Провідний економіст Охольська Ольга Тадеївна 51-75-58 11-355
Каса
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Бухгалтер 1 кат. - касир Крижанівська Наталія Орестівна 43-61-25 11-129
Планово-фінансовий відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Кушнір Олексій Ростиславович 51-75-68 11-172
Економіст Гречаник Діана Сергіївна 51-75-68 11-759
Військово-мобілізаційний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Коваль Мирослав Володимирович 51-75-29 11-146
Інженер 1 категорії з мобілізаційної роботи Єднак Анатолій Ярославович 51-75-29 11-145
Провідний спеціаліст П`єх Світлана Василівна 51-75-29 11-145
Аспірантура і докторантура
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Перехрест Лідія Констянтинівна 51-75-30 11-120
Провідний спеціаліст Процик Наталія Василівна 51-75-30 11-119
Провідний спеціаліст Дерех Ірина Богданівна 51-75-30 11-119
Навчально-методичний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Надвиничний Сергій Анатолійович 51-75-69 11-133
Заступник Мельниченко Василь Васильович 51-75-61 11-144
Сектор планування та організації аудиторної роботи
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Методист. Керівник групи Возьна Галина Михайлівна 51-75-74 11-164
Спеціаліст 1 категорії Олещук Ірина Романівна 51-75-74 11-143
Спеціаліст 1 категорії Шевчук Людмила Миронівна 51-75-74 11-143
Спеціаліст 1 категорії Пойдич Людмила Мирославівна 51-75-74 11-143
Навчально-організаційний сектор
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Методист Франчук Любов Василівна 51-75-61 11-148
Керівник виробничої практики Барасій Галина Володимирівна 51-75-61 11-307
Спеціаліст 1 категорії Гаврилюк Інна Юріївна 51-75-61 11-148
Методист Яковів Оксана Богданівна 51-75-61 11-209
Спеціаліст 1 категорії Счастна Галина Валентинівна 51-75-61 11-209
Лабораторія автоматизованого супроводу освітнього процесу та роботи з ЄДБО
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Мельниченко Василь Васильович 51-75-32 10-005
Провідний інженер-програміст Басара Наталія Дмитрівна 51-75-32 10-004
Відділ моніторингу якості освіти та методичної роботи
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Шандрук Сергій Костянтинович 51-75-70 11-403
Методист Гирила Олена Миколаївна 51-75-71 11-126
Методист Іванова Світлана Сергіївна 51-75-71 11-404
Спеціаліст Біскуп Віталій Степанович 51-75-71 11-404
Центр працевлаштування та звя'зків з випускниками
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Провідний спеціаліст, керівник центру Карпик Ярослав Михайлович 51-75-84 11-180
Провідний спеціаліст Кривий Зеновій Іванович 51-75-84 11-180
Відділ міжнародних зв'язків
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Коруц Уляна Зіновіївна 51-75-50 11-125
Економіст 1-ї категорії Козар Зіновія Богданівна 51-75-51 11-111
Спеціаліст 1-ї категорії Королик Наталія Євгенівна 51-75-51 11-111
Відділ по роботі з іноземними студентами
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник відділу Шевчук Олег Антонович 51-75-77 11-270
Провідний спеціаліст Веретельник Лариса Віталіївна 51-75-77 11-147
Провідний спеціаліст Янкова Тетяна Миколаївна 51-75-77 11-147
Спеціаліст І категорії Герун Людмила Володимирівна 51-75-77 11-147
Навчально-науковий центр інформаційних технологій
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Романець Ігор Євгенович 51-75-55 11-116
Заступник директора Дмитрів Андрій Євгенович 51-75-55 11-344
Завідувач лабораторії розробки та підтримки програмного забезпечення Мельник Андрій Миколайович 51-75-55 11-273
Завідувач лабораторії корпоративної мережі Квасниця Олег Васильович 51-75-55 11-117
Завідувач лабораторії підтримки навчального процесу - 51-75-55 11-343
Завідувач лабораторії по ремонту та обслуговуванню комп`ютерної техніки - 51-75-55 11-342
Загальноуніверситетська навчальна компю'терна лабораторія
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Олексіїв Михайло Богданович - 11-345
Відділ з питань розробки та реалізації інтернет-проектів
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Федорук Ігор Дмитрович 51-75-40 11-114
Провідний інженер Романець Тетяна Василівна 51-75-40 11-114
Відділ цифрової трансформації
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Технік, керівник відділу Іваніцкий Назар Юрійович - 11-112
Лаборант Сидяга Володимир Володимирович - 11-112
Відділ гуманітарної освіти і виховання
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник відділу Сорочинська Світлана Миколаївна 51-75-31 11-762
Заступник начальника відділу Бінцаровська Алла Іванівна 51-75-31 11-762
Навчально-дослідне виробниче господарство "Наука"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Войнарський Йосиф Броніславович 43-60-12 -
Заступник директора Берекета Ігор Мирославович - -
Інженер 1-ї категорії Гребенік Ольга Михайлівна 43-60-06 -
Заступник директора - головний бухгалтер Митник Людмила Ярославівна 43-60-07 -
Бібліотека імені Л. Каніщенка
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Возьний Казимир Зіновійович 51-75-81 54-999
Заступник директора Панчук Алла Василівна - 54-996
Завідувач інформаційно-технічним відділом Процик Борис Миколайович - 54-998
Завідувач сектору інформаційно- технічного відділу Пастущин Володимир Михайлович - 54-997
ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР "ЕКОНОМІЧНА ДУМКА ТНЕУ"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Французов Володимир Сергійович 47-58-72 14-116
Відділ додрукарської підготовки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Хомацький Юрій Ярославович 47-58-72 14-117
Відділ друку та післядрукарської обробки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Верней Любов Миронівна 47-58-72 14-424
Науково-дослідна частина
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Семанюк Віта Зіновіївна 47-50-59 10-180
Відділ організації науково-дослідних робіт та маркетингу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Економіст 1-ї категорії Банадига Ірина Федорівна - 10-181
Відділ організації навчально-дослідної роботи студентів
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Економіст 1-ї категорії Русин Тетяна Тарасівна 47-50-59 10-181
Провідний фахівець Семеген Оксана Олегівна 47-50-59 10-181
Інженер 1-ї категорії Бойко Діана Романівна - 10-356
Науково-дослідний інститут інтелектуальних комп`ютерних систем
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Кочан Володимир Володимирович 47-50-50 12-234
Науковий керівник Саченко Анатолій Олексійович 47-50-50 12-322
Міжнародний науковий журнал "Комп`ютинг"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Головний редактор Саченко Анатолій Олексійович 47-50-50 12-322
Інженер Лендюк Тарас Васильович - 12-234
Економіст по роботі з авторами Крива Галина Мирославівна - 12-325
Служба охорони
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Довгий Михайло Іванович - 10-177
Корпус №1 - 51-75-26 11-105
Корпус №2 - 47-50-50 12-329
Корпус №3 - 47-50-50 13-277
Корпус №4 - 47-50-50 14-267
Корпус №5 - 25-06-36 -
Корпус №6 - 23-60-41 16-132
Корпус №9 - 10-766, 10-223 -
Корпус №10 - 52-19-50 19-206
Корпус №11 - - 10-006
Корпус №12 - 47-50-50 10-323
Корпус №14 - 47-58-70 54-991
Шлагбаум - - 10-323
Відділ матеріально-технічного забезпечення
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Кульчицький Василь Ярославович 47-50-61 10-153
Старший товарознавець Ведмедюк Наталя Петрівна 47-50-61 -
Завідувач центрального складу Дрозд Надія Ігорівна 47-50-61 10-763
Штаб цивільної оборони
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Головний спеціаліст з питань ситуацій і цо Русенко Ярослав Григорович 47-50-50 10-377
Інженер з охорони праці Мартинюк Світлана Ярославівна - 10-151
Інженер з пожежної безпеки Фіалка Василь Йосиповч - 10-151
Автотранспортна дільниця
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Провідний інженер з автотранспорту П`єх Василь Іванович 47-50-61 10-764
Господарський відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Мусікевич Володимир Ярославович 47-50-61 10-103
Заступник Безкоровайний Зеновій Григорович 47-50-61 10-103
Експлуатаційно-технічний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Юрій Сергій Володимирович 47-50-61 10-140
Головний механік Прокіпчук Петро Васильович 47-50-61 10-152
Відділ експлуатації і ремонту систем електропостачання
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник - 47-50-61 10-106
Провідний інженер-електрик Луцик Ігор Михайлович 47-50-50 11-402
Навчальні корпуси
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Корпус №1 комендант Сагайдак Євгенія Павлівна 47-50-50 11-115
Корпус №2 комендант Горманська Ольга Михайлівна 47-50-50 12-335
Корпус №3 комендант Шмата Любов Петрівна 47-50-50 13-184
Корпус №5 комендант Соловенюк Галина Андріївна 25-06-36 15-210
Корпус №6 комендант Бзовський Олег Євгенович - 16-137
Корпус №10 комендант Тирик Стефанія Романівна - 19-230
Корпус №11 комендант Горбач Надія Володимирівна 47-50-50 10-007
Корпус №12 комендант Пугач Ольга Петрівна - 54-124
ФОК Марків Галина Володимирівна 47-50-50 10-701
Студентське містечко
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Карпишин Наталія Іванівна 47-50-61 10-107
Завідувач гуртожитку 1 Гнопко Галина Петрівна 47-50-50 10-155
Завідувач гуртожитку 2 Скульська Надія Богданівна 47-50-50 10-237
Завідувач гуртожитку 3 Кривокульський Галина Ярославівна 47-50-50 10-361
Завідувач гуртожитку 4 Худобей Наталія Ярославівна 47-50-50 10-455
Завідувач гуртожитку 5 Сухоставська Зоряна Григорівна 47-50-50 10-513
Директор гуртожитку покращеного планування корпусу № 11 Петраш Анна Михайлівна - 10-090
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ НОВІТНІХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ (ННІНОТ)
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Питель Святослав Васильович 51-75-35 13-203
Спеціаліст (заочна форма) Борисова Марина Семенівна 51-75-35 13-206
Спеціаліст 1 категорії (післядипломномна освіта та підвищення кваліфікації) Нікулішена Галина Михайлівна 51-75-35 13-207
Спеціаліст 1 категорії (по роботі з віддаленими структурними підрозділами) Тимон Світлана Михайлівна 51-75-35 13-208
Спеціаліст (заочна форма) Кливець Світлана Анатоліївна 51-75-35 13-209
Відділ підвищення кваліфікації і навчання впродовж життя
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач відділу Іващук Олег Тимофійович 51-75-35 13-301
Провідний спеціаліст Гульовата Леся Казимирівна 51-75-35 13-302
Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Лужецька Ольга Богданівна - 13-148
Спеціаліст 1 категорії Бек Галина Миронівна - 13-148
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ КОМУНІКАЦІЙ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В. о. директора Коваль Оксана Євгеніївна - 11-202
Школа міжнародних комунікацій
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В.о. директора Царик Ольга Михайлівна - 11-330
Школа професійного розвитку «АКМЕ»
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Бригадир Марія Богданівна - 11-202
Коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Мартинюк Василь Федорович 47-50-76 12-000
Приймальня Камінська Ольга Михайлівна 47-50-76 12-001
Методист Бобчук Ірина Антонівна 47-50-76 12-002
Методист Олійник Мар'яна Юріївна 47-50-76 12-002
Заступник директора з навчально-виховної роботи Смерека Світлана Богданівна 47-50-76 12-003
Заступник директора з навчально-виховної роботи Вацлавський Олег Іванович 47-50-76 12-004
Бухгалтер Терлецька Олена Михайлівна 47-50-76 12-005
Завідувач начально-методичним кабінетом Прокопенко Оксана Володимирівна 47-50-76 12-006
Голова циклової комісії управління і адміністрування Заставнюк Любов Іванівна 47-50-76 12-007
Голова циклової комісії з інформатики та комп'ютерної інженерії Маркопольський Сергій Володимирович 47-50-76 12-008
Голова циклової комісії з юридичних та суспільно-гуманітарних дисциплін Багрій Ірина Петрівна 47-50-76 12-010
Вихователі - 47-50-76 12-009
Міжнародний центр культури та розвитку
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Шандрук Оксана Григорівна - 11-000
Спеціаліст 1 категорії Глух Наталія Володимирівна - 11-000
Хмельницький навчально-науковий класичний інститут ЗУНУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В.о. директора Пунда Анастасія Вячеславівна 0382 76-49-06 21-401
Спеціаліст 1-ї категорії Лісовська Лариса Миколаївна 0382 76-49-20 21-402
Кам`янець-подільський навчально-науковий центр ЗУНУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Мозолюк Тетяна Миколаївна 038 49 2-11-32 21-501#
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Гомотюк Оксана Євгенівна - 19-203#
Заступник декана - - 19-209#
Деканат - - 19-210#
Кафедра освітології і педагогіки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Ребуха Лілія Зіновіївна - 19-204#
Старший лаборант - - 19-228#
Кафедра інформаційної та соціокультурної діяльності
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Біловус Леся Іванівна - 19-202#
Старший лаборант Мисків Ірина Юріївна - 19-222#
Кафедра психології та соціальної роботи
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В.о. завідувача Гірняк Андрій Несторович - 19-211#
Старший лаборант Щербай Мар`яна-Марія Василівна - 19-227#
Старший лаборант Москаль Галина Ярополківна - 19-227#
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ІМ. Б. Д. ГАВРИЛИШИНА
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Іващук Ірина Олегівна 51-75-80 11-101
Заступник директора Живко Максим Андрійович 51-75-80 11-103
Т.в.о старшого лаборанта Матушик Руслана Андріївна 51-75-80 11-753
Відділ обслуговування студентів
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Керівник Вівчар Галина Федорівна 51-75-80 11-102
Спеціаліст 1 категорії Сохацька Тетяна Василівна 51-75-80 11-104
Кафедра філософії та політології
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Чолач Тетяна Вікторівна - 11-328
Інженер Римар Галина Адамівна - 11-328
Кафедра міжнародних відносин та дипломатії
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Тулай Оксана Іванівна - 11-414
Лаборант Мадараш Наталя Анатоліївна - 11-414
Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Крайняк Людмила Костянтинівна - 11-220
Старший лаборант Полигач Ірина Осипівна - 11-219
Кафедра міжнародної економіки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Зварич Ірина Ярославівна - 11-204
Інженер 1 категорії - - 11-201
Кафедра міжнародного туризму і готельного бізнесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Гугул Оксана Ярославівна - 11-198
Старший лаборант Волошин Тетяна Андріївна - 11-113
Старший лаборант Пида Наталія Іванівна - 11-113
Спеціалізована навчальна лабораторія ресторанної справи
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Ткач Уляна Володимирівна - 11-187
Економіст І категорії Сагайдак Тетяна Ярославівна - -
Кафедра міжнародних економічних відносин
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Зварич Роман Євгенович - 11-207
Старший лаборант Мазур Наталія Степанівна - 11-139
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІННОВАТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В.о. директора Брич Василь Ярославович 47-50-66 13-205
Заступник директора Гуменюк Олена Олексіївна 47-50-66 12-292
Спеціаліст Романів Світлана Романівна 47-50-66 12-292
Кафедра економічної експертизи та землевпорядкування
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Язлюк Борис Олегович 47-50-66 12-206
Старший лаборант Стеценко Ірина Володимирівна 47-50-66 12-272
Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Бруханський Руслан Феоктистович - 12-220
Інженер 1-ї категорії Лисенко Анастасія Олександрівна - 12-221
Кафедра агрономії, екології та агроінженерії
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В.о. завідувача Файфура Василь Васильович 47-50-50 12-286
Старший лаборант Януш Людмила Теодозіївна - 12-425
Кафедра фізичної реабілітації, громадського здоров'я і спорту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Гах Роман Васильович 47-50-73 10-741
Старший лаборант Чорненький Андрій Іванович 47-50-73 10-701
Центр студентського спорту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Циквас Роман Станіславович 47-50-73 10-741
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Островерхов Віктор Михайлович 51-75-36 13-274
Заступник декана Коцур Андрій Семенович 51-75-36 13-228
Спеціаліст Грабовецька Лілія Василівна 51-75-36 13-275
Кафедра економіки та економічної теорії
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Козюк Віктор Валерійович 51-75-36 13-303
Старший лаборант Жук Віра Романівна 51-75-36 13-304
Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Шкільняк Михайло Михайлович 51-75-36 13-315
Старший лаборант Аношина Наталія Едуардівна 51-75-36 13-314
Старший лаборант Лабатюк Надія Іванівна 51-75-36 13-314
Кафедра маркетингу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Борисова Тетяна Михайлівна 51-75-36 13-112
Старший лаборант Чайковська Наталія Миколаївна 51-75-36 13-211
Кафедра підприємництва і торгівлі
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Собко Ольга Миколаївна 51-75-36 13-107
Старший лаборант Горожанська Юлія Василівна 51-75-36 13-108
ФАКУЛЬТЕТ КОМП`ТЕРНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Дивак Микола Петроіич 52-47-37 16-121
Заступник декана Гончар Людмила Іванівна 52-50-32 16-122
Заступник декана Коваль Василь Сергійович 52-50-32 16-122
Заступник декана Якименко Ігор Зіновійович 52-50-32 16-122
Заступник декана Манжула Володимир Іванович 52-50-32 16-122
Спеціаліст 1 категорії Коваль Світлана Юліанівна 52-46-43 16-133
Т. в. о. спеціаліста Ясінчук Світлана Миколаївна 52-46-43 16-133
Старший диспетчер Гуска Віталій Михайлович 52-46-43 16-133
Завідувач навчальних комп`ютерних лабораторій Папа Олександр Андрійович 52-46-43 16-133
Завідувач навчальних лабораторій Шпак Володимир Богданович 52-46-43 16-133
Кафедра інформаційно-обчислювальних систем і управління
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Комар Мирослав Петрович - 12-322
Старший лаборант Дацко Микола Михайлович - 12-321
Провідний інженер Осолінський Олександр Романович - 12-321
Кафедра економічної кібернетики та інформатики
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Буяк Леся Михайлівна - 12-272
Старший лаборант Верля Оксана Олексіївна - 12-332
Інженер 1-ї категорії Мельник Наталія Геннадіївна - 12-270
Кафедра спеціалізованих комп`ютерних систем
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В.о. завідувача Сегін Андрій Ігорович - 16-131
Т. в. о. інженера Возняк Тетяна Миколаївна - 16-131
Кафедра комп`ютерної інженерії
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Березький Олег Миколайович - 16-127
Старший лаборант Сапожник Наталія Григорівна - 16-127
Кафедра комп`терних наук
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Пукас Андрій Васильович - 16-129
Старший лаборант Сімак Ольга Геннадіївна - 16-129
Інженер Демчук Людмила Орестівна - 16-129
Кафедра кібербезпеки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Яцків Василь Васильович - 56-501#
Кафедра прикладної математики
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Мартиюк Олеся Миронівна - 12-319
Старший лаборант Гаврилюк Наталія Василівна - 12-319
Інженер-програміст 1-ї категорії Мачула Леся Омелянівна - 12-319
ФАКУЛЬТЕТ ФІНАНСІВ ТА ОБЛІКУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Кізима Андрій Ярославович 51-75-33 10-095
Заступник декана Квасниця Оксана Василівна 51-75-33 10-048
Заступник декана Дмитрів Володимир Ігорович 51-75-33 10-048
Старший лаборант Коваленко Тетяна Василівна 51-75-33 10-047
Старший диспетчер Болтик Валентина Аркадіївна 51-75-33 10-047
Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Кириленко Ольга Павлівна 47-50-77 10-015
Старший лаборант Кушнір Марія Володимирівна 51-75-33 10-009
Науковий журнал "Світ фінансів"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Економіст 1-ї категорії Максимчак Богдана Володимирівна - 11-328
Спеціаліст 1 категорії Демчук Надія Романівна - 11-328
Провідний інженер Коваль Віктор Володимирович - 11-328
Кафедра податків та фіскальної політики
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Луцик Анатолій Ігорович 51-75-33 10-027
Старший лаборант Ведашенко Наталія Мефодіївна 51-75-33 10-022
Кафедра фінансового менеджменту та страхування
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Кнейслер Ольга Володимирівна 51-75-33 10-014
Старший лаборант Дідуник Тетяна Анатолієвна 51-75-33 10-013
Кафедра банківського бізнесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Дзюблюк Олександр Валерійович 51-75-33 10-003
Старший лаборант Куцик Софія Сергіївна 51-75-33 10-055
Кафедра фінансового контролю та аудиту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Лучко Михайло Романович 51-75-33 10-039
Старший лаборант Соловій Оксана Петрівна 51-75-33 10-032
Кафедра обліку і оподаткування
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Починок Наталія Володимирівна 51-75-33 10-030
Лаборант Петрущак Соломія Мирославівна 51-75-33 10-031
ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Банах Сергій Володимирович 25-15-85, 25-27-04 15-201
Заступник декана Слома Валентина Миколаївна 25-15-85 15-211
Заступник декана Мазепа Світлана Олегівна 25-15-85 15-211
Спеціаліст Калушка Віра Миколаївна 23-58-78 15-219
Спеціаліст Рудковська Олена Валеріївна 23-58-78 15-219
Кафедра теорії та історії держави і права
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Кравчук Микола Володимирович 25-36-14 15-207
Старший лаборант Галишин Ірина Михайлівна 25-36-14 15-232
Кафедра цивільного права і процесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Лукасевич-Крутник Ірина Степанівна 23-29-45 15-224
Старший лаборант Паращук Лілія Георгіївна 23-29-45 15-205
Кафедра кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Васильчишин Олександра Богданівна 25-47-50 15-242
Старший лаборант Тимочко Світлана Олександрівна 23-53-25 15-227
Старший лаборант Поглод Наталія Віталіївна 25-47-50 15-242
Навчальна криміналістична лабораторія кафедри кримінального права і процесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Кусмарцев Володимир Ігорович - -
Кафедра консультативного, адміністративного та фінансового права
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Росоляк Оксана Богданівна 25-16-33 15-208
Інженер 1-ї категорії Берчак Софія Петрівна 25-16-33 15-208
Кафедра міжнародного права та міграційної політики
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Дракохруст Тетяна Вікторівна - -
Юридична клініка
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Юркевич Ірина Ігорівна 23-55-04 15-241
Спеціаліст Жукевич-Цибульська Галина Петрівна 23-55-04 15-241
Т. в. о. лаборанта Стець Оксана Володимирівна 23-55-04 15-241
Школа польського та європейського права
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Керівник Саванець Людмила Михайлівна - -
Центр підготовки офіцерів запасу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Гукалюк Володимир Іванович 23-55-04 15-241
Заступник начальника Чиринда Ігор Михайлович 23-55-04 15-213
Спеціаліст 1 категорії Мартиняк Інна Тарасівна 23-55-04 15-238
Вінницький навчально-науковий інститут економіки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Погріщук Борис Васильович 0 (432) 55-49-55 27-101
Вінницький коледж економіки та підприємництва ЗУНУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Добіжа Наталія Володимирівна 0 (432) 55-32-23 27-102#
Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Ляхович Галина Іванівна 0 (342) 75-42-08 21-301#
Приймальня Деркач Уляна Євгенівна 0 (342) 75-46-22 21-302#
Заступник директора Дмитришин Марта Василівна - 21-305#
Навчальний відділ Макойда Уляна Володимирівна - 21-304#
Зав. канцелярією Дорошенко Ольга Володимирівна - 21-303#
Бухгалтерія Оглоб'як Наталія Зіновіївна - 21-303#
Луцька філія ЗУНУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Лещук Віктор Пилипович 0 (0332) 25-64-01, 25-84-56 21-701#
Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва та бізнесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Кульчицька Надія Євстахівна 0 (3552) 2-08-49 21-001#
Чортківський коледж економіки та підприємництва
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Жовковська Тетяна Тарасівна - -
Нововолинський навчально-науковий інститут економіки та менеджменту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Чорний Роман Степанович 0 (03344) 3-24-09 21-801#
Свалявська філія ЗУНУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В.о. директора Стегура Клара Олександрівна 0 (3133) 2-10-37 21-902
Заступник директора Мазаник Ілля Ілліч 0 (3133) 2-10-37 21-903
Провідний спеціаліст Ладані Наталія Іванівна 0 (3133) 2-10-37 21-901
Самбірська філія ЗУНУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Шевчук Руслан Петрович 3-30-97 21-201
Єреванський навчально-науковий інститут ЗУНУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Гудратян Саак Меружанович (+37410) 61-22-02, 61-29-69 -